Vinn: Stephen O'Malley

Kanskje frister gratis inngang til årets skumleste aften på Blå? Det er så lett at du nesten er garantert å vinne.

Relaterte sider:

Stephen O'Malley

Sunn O)))

Altaar

Når Stephen O'Malley inntar scenen på Blå på fredag kveld så er det jaggu ikke langt unna at selv voksne tilskuere bør finne trygghet i ei hand å holde i der de kan. Men nå er det vel heller ingen som har tenkt seg til Blå denne fredagen for å høre solskinnspop.

Dette er Ikke bare første gangen O'Malley gjør solokonsert i Oslo, men det er også konsertdebuten til våre egne støyete mørkemenn i Altaar. Altaar består heller ikke av nykommere med navn som Sten Ove Toft, Andreas Tylden, Kenneth Lamond og Espen Hangård.

Oppmøtte kan med andre ord vente seg en drøy, mørk og herlig konseraften. Og vi gir to heldige vinnere hver sin gratisbillett mot å svare på verdens enkleste spørsmål:

- Hva heter makkeren til O'Malley i Sunn 0)))?

Ta i bruk søkemotorer, oppslagsverk eller spåkula om du vil, og send inn svar snarest til oyvind.rones@groove.no

Konkurransen avsluttes fredag 15. mai klokken 12.00. Det er ikke lenge til og det betyr at sjansen øker for at nettopp du skal få oppleve mørket i menneskeskikkelse fredag kveld hvis du er rask.





Klikk her for å kommentere



Artikler, nyheter


Reportasje: Moldejazz 50 år

Siden den spede starten i 1961 har ikke Molde forblitt det samme. Er det mulig å kombinere jazz og folkefest?

Vinn: Cut Copy
Vinn billetter til elektropop av ypperste klasse når Cut Copy gjester Rockefeller på lørdag.

Gutvik Ukentlig
Konsertserie av det jazzete og improviserte slaget.

Groovissimo


M.I.A. - Maya

(XL)

- People make music to get a reaction. Music is communication, sa Yoko Ono. I tilfelle er dette M.I.A.s mest ekspressive album til dags dato.

Tidligere:

Sleepy Sun - Fever
The Bambi Molesters - As The Dark Wave Swells