Aktører søkes til musikkvideo

150 mennesker i alle fasonger søkes til Thomas Dybdahls nye singel.

HVA:
Videoen er et performancestunt der vi leter etter 150 mennesker i alle aldre, fasonger og farger, som kan være med på en hel opptaksdag med videoinnspilling til Thomas Dybdahls siste singel A Part of. Disse menneskene blir frontfigurer i videoen, der Thomas Dybdahl med band også kommer til å være til stede, og selvfølgelig også med i videoen.

HVEM:
Alle som vil være med kan ta kontakt! Det vi vil ha er en solid bredde innefor: etnisk bakgrunn, livsstil, livsfilosofi, sosial bakgrunn, talenter, interesser, legning.
- Vi vil med andre ord ha et så variert og fargerikt persongalleri som mulig: alt fra dragqueens til boksere, fotball-lag, pantomimeartister til indiske dansere, men også helt vanlige folk som bare har lyst til å bli med.
Av de 150 vi ender opp med skal alle som ønsker det få sine tilmålte sekunder foran kamera, lover regissør Johanne Helgeland.

NÅR:
Videoen spilles inn i Oslo-området lørdag 2. september.

KONTAKT
Det er Fantefilm som produserer videoen. Mer info om dem finner du her.

Kontaktperson på Fantefilm er: Anne Mette Torgersen (anne-mette@fantefilm.no)


comments powered by Disqus

 



Artikler, nyheter


80-tallets kulturelle polpotisme: Minner fra et innblikk i keiserens nye garderobe

- Det var en vidunderlig tid for eklektiske og komplementære platesamlere som dreit i trender og musikkpolitiske tvangstrøyer, men for bløffmakerne og posørene i post-punken må det ha vært en rigid og tøff tid.

Drag Queens, Rent Boys, Rock Stars and Punks
Det engelske kunstkonseptet Inside kommer til Oslo med fotoutstilling fra punkens glansdager, åpning på Galleri TM 51 fredag.

Vinnere: Working Class Hero
Vi har trukket ut to vinnere av festivalpass til Working Class Hero-festivalen i Drammen.

Podium

Hovedsiden / Siste:

Första demon ute
21.05.12 - 19:28

Gitarist søkes!
20.05.12 - 16:47

Backing vokalist sökes
20.05.12 - 14:41

> Registrer deg som forumbruker her.

Feedback


Jeg Vil Hjem Til Menneskene - Susanna Wallumrød
Konservativ?
(05.04.11)

Memories Of A Lifetime - Ole G. Nilssen
En fantastisk CD. Blir aldri lei av denne musikken!
(03.04.11)

The Agent That Shapes The Desert - Virus
Heilt ueinig
(29.03.11)

Groovissimo


Jack White - Blunderbuss

(XL)

Under eige namn for første gong. På drift, men gjenkjennelig, og i toppslag.

Tidligere:

Sharon Van Etten - Tramp