Blodig på Øya
Skotittere se opp! Moderbandet lander i Middelalderparken.
Del på Facebook31.01.08
Relaterte sider:

Så er det endelig bekreftet, etter at Roskilde tidligere har meldt det samme; My Bloody Valentine kommer på våre kanter til sommeren. I Norge er det Øyafestivalen som er vertskap for britene. De spiller i Middelalderparken den 8. august.
Førstkommende tirsdag legger festivalen passende nok ut dagsbilletter til denne fredagen, så da er det vel bare å stille seg på rekke.
Kevin Shields' My Bloody Valentine er kjent som DET store shoegazer-bandet med platene Isn't Anything (1988) og mesterverket Loveless (1991). Etter dette har verden ventet på en oppfølger som har latt vente på seg like lenge - og til nesten like mye spenn - som Guns 'n' Roses. Sistnevnte er IKKE meldt klare for Øya! Dessuten peker alle solemerker fra britene om at en oppfølger faktisk er på eh.. vei.
comments powered by Disqus
Siste anmeldelser
Groovissimo

The Modern Lovers - Modern Lovers
(Beserkley / Sanctuary)
Tidlegare i år runda Jonathan Richman 60 år. I sin ungdom effektuerte han nokre rock'n roll grep som framleis er like verknadsfulle.
Tidligere:

