Genre:
Pop
Spor:
What'cha Gonna Do
Treat Me Like A Lady
Sunday Morning
I Cry Real Tears
Pillow Talk
Missing You
Sensual Man
Free To Live
Your Love Makes Me Weak
If She Breaks Your Heart
Absent From You
A Melody
He Is
Referanser:
Soul II Soul
En Vogue
![]()
Standard RnB rett fra MTVs 'Amour'
Et perfekt valg som bakgrunnsmusikk på cafe eller noe å putte i spilleren når man skal kose seg foran peisen.
Del på Facebook19.12.2000
Eternal er rett fram RnB etter standardoppskriften, ofte sett på MTVs kveldkos Amour. De to glade damene i Eternal synger om at de vil bli behandlet som kvinner, om tårer og grining, om å savne sin store kjærlighet og så videre.
Det er åleglatt, det er standardpreget, men det fungerer til sitt bruk - ingen av genrens regler brytes eller trues. Genren RnB er vel ikke kjent for særlig utvikling eller fornyelse, og Eternal er i hvert fall ikke de som har funnet opp kruttet.
Hvis du trenger ufarlig musikk å fylle i CD-spilleren på caféen din, eller er stadig på leting etter noe å spille når du har behov for å rulle deg i isbjørnfellen foran peisen, er dette et perfekt valg. Er du generelt glad i RnB er dette også et trygt kjøp. Utover dette finner du sikkert noe mer spennende neste gang du er i platebutikken.
Groovissimo

Jack White - Blunderbuss
(XL)
Under eige namn for første gong. På drift, men gjenkjennelig, og i toppslag.
Tidligere:
Sharon Van Etten - Tramp



Hei.
Jag søkte lenge på nettet for å finne sangteksten til Eternal's sang "I am blessed" , og jeg fant denne siden tenkte jeg "Endelig!" Men her var det jo ingen sangtekster. Det hadde vært kult om dere hadde hatt teksten til den sangen. Har sjekka www.lyrics.com men der var den ikke.
Eller er dette en veldig bra side. Klem fra Liv